Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Cera trądzikowa, jak z nią walczyć?

Postautor: rudamysz » 01 lip 2016, 4:21

Hej, mam trądzikową cerę, która po prostu mnie czasami wykańcza. Starałam się już stosowac odpowiednią dietę, żyć bez stresu, uprawiać sporty, nic nie pomaga, zawsze predzej czy później zostaję zaatakowana krostkami. Nie zamierzam jednak zrezygnować i chciałabym kupić bardzo dobry żel do twarzy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Asmortor » 01 lip 2016, 5:23

Moja dziewczyna stosowała Effeclar Żel który okazał się być bardzo skuteczny i szybko poprawił jej cerę, a ja natomiast stosowałem Pharmaceris T który również mi pomógł. Faktem jest że problem trądziku lezy głebiej w złym stylu zycia albo diecie ale bez odpowiednich preparatów ciężko jest zwalczyć ten problem nawet po zmianie przywyczajeń.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: douglas » 01 lip 2016, 7:07

Przepraszam za zmianę tematu ale już od miesiąca nieustannie boli mnie gardło, byłem u lekarza który powiedział mi że to po prostu przewlekłe przeziębienie i muszę zacząć brać leki. Przepisał mi Cholinex który kupiłem i rzeczywiście mi pomaga ale siostra przyniosła mi Cholinex Intense. Czy mogę zacząć stosować je w zamian bo tamte tabletki już mi się kończą.
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Ciekawostki