Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Zależy mi na znalezieniu eleganckich żaluzji wewnętrznych w Poznaniu, pomożecie?

Zależy mi na znalezieniu eleganckich żaluzji wewnętrznych w Poznaniu, pomożecie?

Postautor: paulinaczepuch » 26 cze 2017, 21:22

Witajcie! mam problem, otóż strasznie nie podobają mi się moje wewnętrzne żaluzje aluminiowe, więc szukam eleganckich żaluzji wewnętrznych w Poznaniu lub okolicach, pomożecie?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Asmortor » 26 cze 2017, 23:41

To może zdecyduj sie na drewniane żaluzje wewnętrzne w Poznaniu na pewno znajdziesz ich duzy wybór od najlepszych producentów, są one funkcjonalne, nietypowe i elegancko wygladaja.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Swansong123 » 27 cze 2017, 2:24

Ale takie żaluzje są dużo drozsze bo muszą byc wykonane ze specjalnego gatunku drewna, a aluminiowe żaluzje wewnętrzne i są tańsze, i równie dobrze spełniają swoje zadnie, tak sądze!
Awatar użytkownika
Swansong123

Postautor: PannaMarianna » 27 cze 2017, 4:26

Nie przesadzaj może są ciut drozsze, ale skoro aluminiowe żaluzje kolezance sie nie podobają i szuka oryginalniejszych, to wtedy idealne beda drewniane żaluzje wewnętrzne Poznań słynie z takich wyrobów w różnych odcieniach drewna.
PannaMarianna

Postautor: Monocykl » 27 cze 2017, 6:53

Widze, ze panuje spory rozdźwięk ale nikt nie podesłał konkretnych namiarów, gdzie moza obejrzeć sobie takie żaluzje wewnętrzne Poznań zas to siedziba salonu, ktory ma w ofercie różne rodzaje żaluzji wewnętrznych w tym te drewniane, bardzo wytrzymałe i designerskie z amerykańskiej lipy. Wejdz na https://sundeco.com.pl/ i sobie spokojnie o tym poczytaj, mozesz tez zobaczyć galerię takich żaluzji.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Mantra » 27 cze 2017, 7:28

Fajnych rzeczy mozna sie tu dowiedzieć, a i nie powiem, te żaluzje wewnętrzne wyglądają bardzo designersko, chyba wybiore się do siedziby firmy i je sobie obejrzę na żywo, bo może tez sobie takie sprawie.
Awatar użytkownika
Mantra

Wróć do Sprawy domowe