Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Naklejka ścienna czy szablon dekoracyjny

Postautor: Ryszard Ochódzki » 21 gru 2015, 6:12

Witam tak jak wyżej w temacie pytanie. Jakie są za i przeciw posiadania tego i tego. Z góry wdzieczność za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 21 gru 2015, 8:16

Ja wiem że znajomi którzy skorzystali z nalepek na ścianę do pokoju gościnnego byli bardzo zadowoleni. Jeszcze u nich nie byłem, więc nie mogę powiedzieć z pierwszej ręki jak to wygląda, ale oni sobie bardzo chwalą. Chyba sobie zrobili wzór takiego starego klasyczngo samochodu. Nie wiem co na to znajomego żona ale znajomy pewnie w siudmym niebie hehe :)
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Cyklop » 21 gru 2015, 10:07

Wiesz co, przekonaj się sam. Tu masz dla porównania szablony: studio-dekoracji.com.pl/7-szablony-malarskie . Moim zdaniem to rozwiązanie jest takie bardziej subtelne. No ale z zdrugiej strony to właśnie też zalezy czego oczekujesz. Na pewno naklejki duuużo bardziej dają po oczach...
Awatar użytkownika
Cyklop

Postautor: Ropucha » 21 gru 2015, 10:59

Jeśli szukasz czegoś taniego, to dobrze wybrałeś. Bo w sumie i fototapeta i szablon jest mega tani. Nie jest to wprawdzie obraz Kossaka no ale mierzmy siły na zamiary :D
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: SoLiTuDE » 21 gru 2015, 13:44

Hej hej. Ja jestem za nalepkami bo to są bardzo ładne rysunki. Tygrysów, niedzwiedzi pingwinów... Trochę natury w tym zamknietym mieszkaniu w bloku
Awatar użytkownika
SoLiTuDE

Wróć do Sprawy domowe