Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Zmiana wystroju pokoju córki

Postautor: Forester » 13 sty 2016, 9:11

Dobry, dobry. Chcę zrobić prezent mojej córce i jakoś inaczej urządzić jej pokój w czasiem gdy akurat jest teraz na przechowaniu u babci. Jak wróci to będzie miała niespodziankę. Ale zupełnie nie wiem, co tam jej zrobić, żeby wyglądało dobrze. Macie może jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: rudamysz » 13 sty 2016, 9:54

Córka lubi kwiaty, roślinki, zwierzątka? Poszukaj czegoś, co lubi, wklej jej na ścianę i będziesz miał gotowe.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Forester » 13 sty 2016, 10:22

Tak mi się właśnie wydaje, że najbardziej jej się spodoba fototapeta kwiaty. Widziałem już gdzieś taką, jak z nią byłem na zakupach i mówiła, że fajne, to jak zobaczy na ścianie, to powinna być zachwycona. Chyba że już przeszło, z dziećmi to nigdy nic nie wiadomo. Jednego dnia lubią kotki, drugiego pieski, a trzeciego nie lubią zwierząt w ogóle.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: rudamysz » 13 sty 2016, 11:28

Spokojnie, jak jej się kwiatki podobały, to powinny cały czas podobać. Zresztą pewnie nie będzie wybrzydzała, jak zobaczy na ścianie gotowe dzieło. Będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Forester » 13 sty 2016, 12:29

No zobaczymy, mam nadzieję, że będzie właśnie tak, jak mówisz. W takim razie zaraz kupuję fototapetę, wieszam i czekam na reakcję córki. Oby wszystko się udało.
Awatar użytkownika
Forester

Wróć do Sprawy domowe