Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Własny basen – czy warto?

Postautor: paulinaczepuch » 15 cze 2016, 1:41

Zastanawiam się nad inwestycją we własny basen ogrodowy. Zawsze powtarzam ze jak cos robic to na poważnie wiec chcialabym aby mozna było z niego korzystać całym rokiem. Z tego co wiem wiąze się to z odpowiednim zadaszeniem i systemem podgrzewania wody. Czy jest coś jeszcze co należy w takim wypadku rozważyć i czy to się w ogóle opłaca? Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Forester » 15 cze 2016, 3:54

Według mnie jak najbardziej sie opłaca. Nie mam co prawda zadaszenia i ogrzewania wody, ale koszt budowy basenu zewnętrznego wcale nie jest taki duży. Nie mozna powiedzieć że w jakiś sposób się zwraca bo kto by liczył bilety na pływalnie miejską. Tu chodzi po prostu o komfort zażywania kąpieli kiedy chcesz. Fajnie jest latem o 6 rano wyjść do ogrodu i zacząć pływać. To jeden z tych momentów kiedy jestem wdzieczny ze mam takie zycie jakie mam. Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia decyzji :)
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: Asmortor » 15 cze 2016, 4:09

miałem się tu rozpisać na temat opłacalności posiadania basenu ale kolega wyczerpał temat :D. Mogę tylko dodać że jak będziesz szukać firmy robiącej baseny to polecam Baseny Bio z okolic Poznania. Są niedrodzy i solidni.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: paulinaczepuch » 15 cze 2016, 7:06

Dziękuję, będę pamiętać :)
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Wróć do Sprawy domowe