Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wykończenie wnętrz w nowym domu

Postautor: douglas » 15 cze 2016, 1:22

Witam was wszystkich. Pisze, bo wlaśnie jestem na finiszu w budowaniu mojego domu (buduję się w okolicach Katowic). I tu się zaczyna problem. Bo jak generalnie wiedziałem, co chcę na zewnątrz, to zupełnie nie mam pomysłu na wykończenie wnętrz. Generalnie żonka chciałaby wszystko w stylu takim wiejskim, ale nie bardzo klasycznym, coś nieco bardziej oryginalnego.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Monocykl » 15 cze 2016, 3:24

łocho, wiejsko, ale i oryginalnie? To ma dziewczyna wymagania. :) chodź takie połączenie może wyjśc ciekawie ;)
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: douglas » 15 cze 2016, 5:19

No tak wymyśliła. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, jakby to miało wyglądać.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: rudamysz » 15 cze 2016, 6:26

Mężczyźni… :) Da się to bardzo fajnie połączyć. Trzeba mieć tylko wyobraźnię. A co do speca od aranżacji pomieszczeń, to wystarczy, że dobrze poszukasz, a znajdziesz naprawdę fajną firmę, która się tym zajmuje profesjonalnie. Nie dość, że ładnie ci to zaprojektują, to jeszcze dodatkowo wykonają całość. Tylko żonę weź.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: douglas » 15 cze 2016, 7:22

No tak… kobita kobitę zrozumie. Dla mnei to całkowita abstrakcja. Tak czy inaczej, może rzeczywiście zamiast próbować zrobić coś na własną rękę, to może wybiorę się z żonką do jakiegoś biura projektowego i niech im nawija, co chce. Chce mieć tylko warsztat dla siebie :)
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Sprawy domowe