Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Gdy remont łazienki się zbliża…

Postautor: sclavia » 01 lip 2016, 4:05

Witam! Jestem ogromnie podniecona i szczęśliwa. Pewnie się zastanawiacie z jakiego powodu? Ano z takiego, że wreszcie mi się udało namówić mojego ukochanego męża na remont łazienki. Tak długo z nim o to walczyłam, on nie chciał, bo twierdził, że mu się podoba stary wygląd, ja chciałam, bo miała upatrzone nowe płytki, nowy prysznic i w ogóle wszystko. Ale że moja batalia z nim trwała długo to już zdąrzyłam zapomnieć co tak naprawdę w tej nowej łazience chciałam mieć. Możecie mi polecić jakieś Wasz sprawdzone sprzęty z których korzystacie albo takie, które teraz byście u siebie zamontowali?
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: paulinaczepuch » 01 lip 2016, 6:12

Cześć. Bardzo Ci zazdroszczę, że Ci się udało swojego męża namówić. Ja ze swoim też długie rozmowy o remont łazienki prowadzę. Mam nadzieję, że teraz wreszcie też mi się uda go namówić. A wiesz co, jak nie masz nic upatrzone, to po prostu warto iść tak o do sklepu z różnymi takimi aksceriami do łazienki, prysznicami, wannami, płytkami, kranami, lustrami i popaczeć co tam mają, to jakaś koncepcja od razu się do głowy nasunie. Albo w internecie też popaczeć można to się znajdzie coś natychmiast :P
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: sclavia » 01 lip 2016, 7:23

No tak tak, chyba masz całkowitą rację, że tak będzie najlepiej. Jedno co wiem na pewno to to, że będę musiała załatwić speca od montażu terakoty w Warszawie, bo to jedna z tych rzeczy, które już dawno tam wymarzyłam i mam nadzieję na realizację.
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: paulinaczepuch » 01 lip 2016, 10:21

Terakota… O tak, mnie się też to marzy. Na razie nie mam na to kasy, ale mam nadzieję, że już niedługo mi się na to uda uzbierać i będę się tym mogła wreszcie trochę nacieszyć i tez mieć u siebie
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Wróć do Sprawy domowe