Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Fototapeta – czy to jeszcze modne?

Postautor: Freska » 10 sie 2016, 1:29

Jak się macie? Wpadam tu dosłownie na moment, żeby Wam zadać pytanko. Otóż chodzi o to, że znalazłam taką fajna stronkę http://www.fototapetka.eu/fototapeta-161-Mosty-linowy-wiszacy.html i na tej oto właśnie stronce można sobie kupić fototapetę z mostem. Długo takiej szukałam, ale mi się wreszcie udało! No i muszę powiedzieć, że jestem mega szczęśliwa, bo już traciłam nadzieję i myślałam, że będę musiała kupić inną albo w ogóle inny jakiś pomysł wymyślić. Ale wiecie co… Tak mnie teraz dopadły wątpliwości… Czy takie fototapety jeszcze są w ogóle modne i czy to warto coś takiego zakładać? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: paulinaczepuch » 10 sie 2016, 4:25

Moim zdaniem warto to kupić. A poza tym niech Cię nie obchodzi, co jest w modzie, tylko po prostu bierz to, co Ci się podoba i tyle. Ja ostatnio sama szukałam fototapety do sypialni, bo mi się spodobała tez i kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Modne są jak najbardziej, a poza tym wyglądają świetnie, więc nawet się nie ma tutaj co zastanawiać.
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Monocykl » 10 sie 2016, 5:18

Dokładnie ja też jestem tego samego zdania. Tutaj nie ma co patrzeć na to czy coś jest modne. Ważne, że nam się podoba. A jak chcesz coś modnego, to możesz sobie zrobić szklaną grafikę do kuchni i będziesz miała takie dwa w jednym w sumie. Pomył jest naprawdę świetny i moim zdaniem warty przemyślenia
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Freska » 10 sie 2016, 6:40

Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istenieje, ale teraz to rzeczywiście chyba sprawę przemyśle. Jeszcze do tego dobiorę kolorowe nalepki do szaf i będę miała pięknie kuchnię zrobioną. Aż się nie mogę doczekać, aż zobaczę finalny efekt tego wszystkiego :D Dzięki za Wasze opinie, bo bardzo mi się przydały ;)
Awatar użytkownika
Freska

Wróć do Sprawy domowe