Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Swój sklep z ciuchami – jak założyć biznes?

Postautor: paulinaczepuch » 21 lis 2016, 7:01

Witam. Od dawna zastanawiam się nad rzuceniem pracy i rozpoczęciem czegoś swojego. Odkąd pamiętam interesuję się modą i w tym kierunku chciałabym właśnie iść. Konkretnie myślę nad założeniem swojego własnego sklepu Chciałabym mieć tam ładną bieliznę i ciuchy zarówno dla panów, jak i pań. Wiem, że to wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać, ale czuję, że dobrze bym się w tym sprawdziła. Macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: rudamysz » 21 lis 2016, 8:17

Zastanów się, czy na pewno jesteś na to przygotowana. Wiesz to nie tylko rachunki, faktury, ale też kontakt z dostawcami, znalezienie dobrych ubrań. To wszystko musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz mieć profesjonalny sklep. Jeśli będziesz już pewna i będziesz startowała to napisz do mnie, polecę Ci sprawdzoną hurtownię bielizny, z której korzystała też moja bratowa. Naprawdę super jakościowo produkty.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Ropucha » 21 lis 2016, 9:29

Ja też kiedyś miałam swój sklep. Niestety z przyczyn osobistych musiałam zrezygnować, ale przez cały czas zaopatrywałam się w tej hurtowni: http://wolka24.com/odziez/odziez-damska i moje klientki były zachwycone ciuchami. Także śmiało możesz od nich brać ubrania, jak już się zdecydujesz. Swoją drogą to będę trzymać kciuki za Ciebie! Własny sklep to ekstra sprawa :).
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: paulinaczepuch » 21 lis 2016, 11:30

Dzięki bardzo za wszystkie porady. Wiem, że czeka mnie jeszcze długa droga, ale warto już teraz się rozglądać i zobaczyć, jakie są możliwości. Fajnie, że mi podsyłacie opowieści z Waszego doświadczenia. Jeszcze mam pytanie – czy uważacie, że lepiej zaopatrywać się w stacjonarnych hurtowniach czy online?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Ropucha » 21 lis 2016, 14:06

Moim zdaniem zdecydowanie kupuj przez internet. Poleciłam Ci hurtownię z odzieżą, w której możesz zamawiać z dostawą do domu. Moim zdaniem to najwygodniejszy sposób, bo możesz robić zamówienie nawet w sklepie, gdy będzie nieco mniejszy ruch. Poza tym masz od razu dostęp do całego asortymentu z podziałem na różne kategorie: swetry, bluzki itd.
Awatar użytkownika
Ropucha

Wróć do Zarabiamy