Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Wyjazd za granice i problem z dziewczyna

Postautor: Ryszard Ochódzki » 05 kwie 2016, 2:59

Cześć wam! Mam problem z partnerką bo chciałbym bardzo wyjechać za granice do pracy, ale moja dziewczyna nie jest do końca przekonana. Niemal w każdej sprawie mamy takie samo zdanie, ale niestety tu nie mozemy dojsc do porozumienia. Nie widze dla siebie szans rozwoju w tym kraju i nie potrafie jej przekonac do swojego stanowiska. Czy ktos juz mial podobny problem i znalazł z niego wyjscie?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 05 kwie 2016, 5:27

: Z takich problemów nie ma wyjscia, jak z każdego który choć trochę wiąże się z kobietą :P. A tak na poważnie to najpierw znajdz prace za granica i jak bedziesz znal wiecej szczegółów to pogadajcie o plusach i minusach i cos na pewno ustalicie.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: rudamysz » 05 kwie 2016, 7:44

A nie pomyslales zeby zabrac dziewczyne z soba? Ja tez bylabym przeciwko gdybby moj narzeczony chcial wyjechac, ale jesli moglabym pojechac z nim to na pewno inaczej bym patrzyla na emigracje.
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: Ryszard Ochódzki » 05 kwie 2016, 8:05

Na obecna chwile tylko sobie dyskutowalismy nie podjalem jeszcze zadnych dzialan. Moglibyscie poleccic jakas strone z ofertami pracy W Niemczech, Francji albo Holandii?
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 05 kwie 2016, 10:00

Proszę: http://www.praca-w-holandii.com.pl/oferta/, to strona agencji która zajmuje się rekrutacją Polaków do różnych prac w Holandii. Mój znajomy wyjeżdżał do pracy na budowie i był bardzo zadowolony. Wiadomo, dobre pieniadze, a Holandia dodatkowo slynie z duzego szacunku do robotników i przestrzegania ich praw. Byłbym zapomniał, jeśli chcesz wyjechać z dziewczyną to koniecznie poczytaj jeszcze to: http://www.praca-w-holandii.com.pl/praca-dla-par-w-holandii/ , zawsze lepiej spróbować razem.
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Zarabiamy