Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Od czego zależy powodzenie inwestycji?

Postautor: Ryszard Ochódzki » 05 maja 2016, 5:51

Tak sobie chodze po necie, przegladajac rozne doniesienia biznesowe, że znowu jktos stracił miliony abo ktoś zarobił miliony, bo akcje tej czy innej firmy skoczyły w górę albo strcaily na wartości w ciągu bodajże sekundy, to tak się głęboko zastanawiam, od czego to wszystko zalezy? Marzy mi się ze i ja kiedys tez będę mieć taka dobrze prosperującą firmę, oj marzy mi się.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 05 maja 2016, 8:05

Hhmm, pytasz od czego zalezy powodzenie inwestycji? otóż od wielu roznych czynników, ale nie czas na wykłady z ekonomii, a jesli myslisz o rozwoju biznesu i zarobieniu duzych pieniędzy, to najpierw ułóż porządny biznesplan, najlpiej przy profesjonalnej pomocy, choćby firmy bcadvisors, która oferuje taką pomoc małym i dużym firmom.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ryszard Ochódzki » 05 maja 2016, 8:23

E tam, taki biznesplan można napisac samemu. Nie potrzeba do tego nikogo wyynajmowac, wyjdzie taniej.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: douglas » 05 maja 2016, 8:51

oczywiscie że można, ale pamietaj o tym, ze profesjonalny biznesplan, too nie jedna kartka A4, o tym co zawiera przeczytasz na bcadvisors.pl/biznes-plan/ , zresztą profesjonalne doradztwo to nie tylko pisanie biznes planu, wejdź na bcadvisors.pl/ i zastanów się, czy warto oszczędzać.
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Zarabiamy