Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Gdzie można kupić wyposażenie do sklepu?

Postautor: douglas » 06 cze 2016, 2:00

Krótkie pytanie. Gdzie kupić wyposażenie do sklepu? Chodzi mi o meble i różnego rodzaju urządzenia techniczne typu wagi, kasy, krajalnice itp.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: PannaMarianna » 06 cze 2016, 4:55

Możesz poszukać w ogłoszeniach. Wielu właścicieli sklepów, które nie wytrzymały rynkowej konkurencji stara się sprzedaz używane sklepowe wyposażenie, także warto poszukac. Można trafić całkiem dobry sprzęt w okazyjnych cenach. Wiadomo, że nowe regały sklepowe są ładniejsze, ale jak nie masz kasy to zawsze można próbować. No a jak chcesz kupić coś nowego, to poszukaj jakiegoś internetowego sklepu z wyposażeniem sklepowych. Tak na szybko znaleziono w sieci. SKLEPIKARIA, internetowa firma zajmująca się sprzedażą wyposażenia do sklepów.
PannaMarianna

Postautor: Ryszard Ochódzki » 06 cze 2016, 5:21

Chyba wszystkiego nie kupisz w jednym miejscu, chociaż kto wie, nigdy nie sprawdzałem. Takie rzeczy jak wózek transportowy typu ręcznego albo napędzany elektrycznie kupisz w firmach sprzedających wyposazeniei dla hurtowni i magazynów, a koszyk zakupowy możesz dostać w zwykłym markecie ogrodniczym. Napewno jak znajdziesz firm handlującą samym wyposażeniem do sklepów to wybór takich produktów będzie jednak zdecydowanie większy.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: IMPAIR » 06 cze 2016, 7:32

Są firmy, ktore specjalizują się w urządzaniu sklepów spozywczych, piekarni, sklepów mięsnych czy kiosków i najlepiej zwrócić się o pomoc do jednej z nich. W każdym większym mieście znajdziesz jakas firmę, ktora handluje meblami sklpowymi czy urządzeniami dla systemów sprzedaży typu kasy fiskalne, wagi, skanery kodów, terminale kar płatniczych itp.
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: douglas » 06 cze 2016, 10:06

Nie chce kupować używanych rzeczy, bo te które dotychczas oglądałem to jakiś totalny szmelc. W mojej okolicy niestety nie ma żadnego sklepu stacjonarnego z takimi rzeczami, więc pozostają chyba tylko zakupy przez neta. Tak czy inaczej dzięki za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
douglas

Wróć do Zarabiamy