Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Czwórka dzieci – na czym spać?

Postautor: Poziomka » 16 lis 2016, 21:51

Dostaniemy pod opiekę na kilka miesięcy bratanka mojego męża. Uwielbiamy tego chłopaka, nasze dzieci też się z nim bardzo lubią. To dla nas pretekst by trochę zmienić układ w pokojach, mam dwa przygotowane z myślą o dzieciach. Brakuje nam tego czwartego łóżka ale to zajmuje dodatkowe miejsce. Może znacie jakiś sposób żeby to rozwiązać inaczej?
Awatar użytkownika
Poziomka

Postautor: IMPAIR » 17 lis 2016, 0:38

Po dwóch w jednym łóżku raczej spać nie będą więc to logiczne że każdy musi mieć swoje miejsce :) Może powinniście zapytać rodziców tego chłopa co gościnnie u Was będzie. Mają może jakiś pomysł no i powinni się chyba do kolejnego łóżka dołożyć ;)
Awatar użytkownika
IMPAIR

Postautor: Ryszard Ochódzki » 17 lis 2016, 1:55

Nie jest to żadna innowacja ale od lat sposobem na takie problemy są piętrowe łóżka dziecięce. Ludzkość nie wymyśliła chyba bardziej praktycznej opcji. Kupcie dwa takie łóżka, jedno do jednego pokoju, drugie do drugiego i finito.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki

Postautor: DorianGrej » 17 lis 2016, 2:55

Dokładnie, na piętrowym łóżku można się ekstra wyspać. Poza tym dla chłopaków i ogólnie dla dzieci to jest duża radość spać na takim czymś. Moje szkraby na pewno by to przyjęły z chęcią. Jest dziś tyle możliwości żeby dzieciom ciekawie urządzić pokoje że aż żałuję że się nie urodziłam ze trzy dekady później :D
DorianGrej

Postautor: Asmortor » 17 lis 2016, 4:30

Pamiętam że dużo ładnych łóżek jest w sklepie, wpisz sobie w google i coś wyskoczy. Kupowała tam moje siora parę miesięcy temu i była bardzo zadowolona. Wiem że dziecięce łóżka też mają.
Awatar użytkownika
Asmortor

Postautor: Forester » 17 lis 2016, 5:42

Faktycznie pomysł z piętrowym łóżkiem zdaje się najbardziej rozsądnym. Jasne, nie ma nigdy gwarancji że dzieci będą pozytywnie nastawione więc warto z nimi to wcześniej omówić. No ale nie wydaje mi się żeby były na nie.
Awatar użytkownika
Forester

Postautor: sclavia » 17 lis 2016, 7:07

Spałam w dzieciństwie na piętrowym łóżku, wspominam to bardzo pozytywnie. Jak jest dobry materac to wysypiasz się jak na normalnym. Tylko na pięterku musi być taka osłona z boku co by nie spaść w dół przypadkiem.
Awatar użytkownika
sclavia

Postautor: DorianGrej » 17 lis 2016, 8:58

Czterech pod jednym dachem w tym jeden spoza domu... No powiem Ci że spore wyzwanie :) Chyba bym się dziesięć razy zastanowił nim bym na to poszedł ;)
DorianGrej

Wróć do Nasze pociechy