Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jak radzić sobie z nawracającymi kolkami u niemowlęcia?

Postautor: Ropucha » 18 sty 2016, 8:57

Moja córeczka ma częste kolki i nie mogę znaleźć skutecznego sposobu na poradzenie sobie z tą dolegliwością. Może ktoś z większym doświadczeniem coś sensownego doradzi, a może iść z tym do lekarza?
Awatar użytkownika
Ropucha

Postautor: Freska » 18 sty 2016, 11:14

Jak szukasz jakiegoś domowego sposobu, to najlepiej znajdź jakiegoś bloga, który prowadzony jest przez młodą mamę. Na tego typu stronach znajdziesz nie tylko informacje o tym jak rozpoznać kolkę niemowlęcą i jej zaradzić, ale także dowiesz się wielu innych ciekawych rzeczy na temat pielęgnacji niemowlaków, a często też dzieci w starszym wieku. Na wielu takich stronach znajdziesz też dział z poradami dla mam, na przykład o domowych sposobach na piękne włosy czy powiększenie ust, coś takiego jak na tej stronie e-madame.pl/uroda/kilka-sposobow-na-powiekszenie-ust/ . Warto przeszukiwać takie strony, bo czasem rzeczywiście można trafić na coś interesującego.
Awatar użytkownika
Freska

Postautor: douglas » 18 sty 2016, 14:06

Moja córka też miała częste kolki, co się okazało. Zwyczajnie łapała za dużo powietrza podczas karmienia piersią. Pomogła zmian pozycji przy karmieniu i kolki niemal całkowicie ustąpiły. Radzę przyjrzeć się, jak twoja córeczka układa się do jedzenia, może właśnie w tym tkwi problem.
Awatar użytkownika
douglas

Postautor: Ropucha » 18 sty 2016, 15:07

Dzięki za podpowiedź! Spróbować zmiany pozycji nie zaszkodzi, a nóż okaże się to skuteczne. I taka porada od faceta… Dzięki!
Awatar użytkownika
Ropucha

Wróć do Nasze pociechy