Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Jaki kocyk na zimę

Jaki kocyk na zimę

Postautor: Ropucha » 17 mar 2016, 3:26

Witam wszystkie koleżanki zastanawiam sie czy na zime kupic dziecku lepiej kocyk bawelniany czy polarowy. Bede wdzieczna za rady. Tutaj widze takie i takie http://wyprawkowy.pl/kocyki-105 ale piszą ze latem bawelna a co zima to juz nie wiem. Ale pewnie polar co? To jednak na pewno lepiej trzyma cieplo a chyba tez nie jest jakieś sztuczne.
Awatar użytkownika
Ropucha

Jaki kocyk na zimę

Postautor: Gadzina » 17 mar 2016, 3:38

Tak tak polar nie musi być sztuczny. Musisz tylko sprawdzić dokładnie co jest w składzie. A co do tego co wybrać to wiesz są różne szkoły niektórzy sstawiają na cieplejsze ubranka, a kocyka nie zmieniają. Z drugiej strony jeśli mam być szczera to ja wole miec rużne kocyki jednak. A wiesz czemu ? Bo jeśli dziecko sie spoci na przyklad to latwiej jest po prostu zdjac kocyk niz cale przebierac.
Awatar użytkownika
Gadzina

Jaki kocyk na zimę

Postautor: Mantra » 17 mar 2016, 4:32

Hmmm ja sie z tym nie zgadzam moim zdaniem kluczem jest dobrze dobrana odzież dla niemowląt. Musi byc latem odpowiednio przewiewna i zima tez ttylko zima oczywiscie musi byc cieplejsza :) Cxyli z grubszej bawelny najlepiej. Nadal niewiele matek patrzy na metki i sprawdza jaki jest sklad a to jest bardzo wazne moim zdaniem. Dlatego ja zawsze sprawdzam i kupuje 100% bawelna. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mantra

Jaki kocyk na zimę

Postautor: Poziomka » 17 mar 2016, 6:09

Kocyki to są normalnie moje ulubione akcesoria dla niemowląt zaraz obok ładnych czepków i smoczków :) A to dlatego ze kocyki maja teraz takie super wzory ze zwierzatkami itp. Teraz sa duzo ladniejsze grafiki projekty nie jest taki kicz jak za naszych czasow :) Dlatego opieka nad dzieckiem jest super a kupwanie mu różnyuch gadzętow jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
Poziomka

Jaki kocyk na zimę

Postautor: paulinaczepuch » 17 mar 2016, 8:33

A jakie akcesoria jeszcze kupujesz swojemu małemu? Bo ja ostatnio kupiłam taką interaktywną mate na ktorej dziecko moze lezec ale sie nudzi bo ma do gor cos tam co je zajmuje. Podobno dziecko dzieki temu lepiej kontaktuje i szybciej sie uczy. Mam tez te rozne ksiazeczki dla dziecka w czarnobialych barwach ktore podobon lepiej dziecku pozwalaja uczyc sie rozpoznawac ksztalty ble ble
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Jaki kocyk na zimę

Postautor: Cyklop » 17 mar 2016, 11:33

Nasza mała ostatnio dostała taki ładny kocyk Baby Ono różowy wygląda w nim opatulona jak mała księżniczka :)
Awatar użytkownika
Cyklop

Wróć do Nasze pociechy