Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Szukam butów do biegania, myślę o marce Airmax

Postautor: paulinaczepuch » 10 kwie 2019, 20:38

Hej, potrzebuje waszej pomocy, otóz szukam butów do biegania już takich bardziej profesjonalnych, w ktorych nawet po przebiegnięciu długiego dystansu nie porobiłby sie otarcia myslałam o butach Airmax, jak myslice to dobry wybór? na co zwrocic uwage wybierając buty do biegania?
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Kaktus » 10 kwie 2019, 21:48

Widze, ze pytasz o cechy profesjonalnych butów do biegania, ale jednoczesnie masz już swojego faworyta, nie znałem wczesniej tego konkretnego modelu, ale go sobie wyguglowałem, podobno maja one jakąś poduszke gazowa ułatwiającą bieganie, amortyzacje z pianki, nie znam sie na tych wszystkich parametrach, ale buty wyglądają na wygodne, to najważniejsze.
Awatar użytkownika
Kaktus

Postautor: Verigo » 11 kwie 2019, 0:26

Jeśli szukasz naprawdę dobrych butów do biegania, to Airmax będa naprawdę idealne, dlaczego? przede wszystkim ze względu na tą poduszkę gazową,o której wspomniał już kolega, ale nie tylko Sequent 3 posiadają tez specjalną cholewke zabezpieczającą stopę przed otarciem i nacięcia pozwalające stopie na naturalny ruch, małym mankamentem moze byc cena, ale w sumie sa to buty na lata to moze nie tak bardzo.
Awatar użytkownika
Verigo

Postautor: Gadzina » 11 kwie 2019, 1:00

a ile kosztują?
Awatar użytkownika
Gadzina

Postautor: Monocykl » 11 kwie 2019, 3:46

z tego co się orientuje to ok. 300 złotych w sklepie internetowym.
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: Mantra » 11 kwie 2019, 5:54

To jak na markowe buty cena dość przystepna, w zbliżonej cenie kupowałam Gazelle opinie na temat tego obuwia sa mimo upływu lat od ukazania sie pierwszego modelu na rynku wciąż bardzo pozytywne. To nawiazanie do klasyki i ukłon dla fanów stylu vintage, podaje link https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/ jeśli kto jeszcze jest zainteresowany zakupem takego obuwia.
Awatar użytkownika
Mantra

Postautor: Forester » 11 kwie 2019, 6:11

Całkiem ciekawa dyskusja, nigdy bym nie przypuszczal, ze tyle ciekawostek mozna się o butach dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Forester

Wróć do Sportowo i rekreacyjnie