Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Filmy wizerunkowe?

Filmy wizerunkowe?

Postautor: douglas » 09 wrz 2016, 5:50

Cześć. Ostatnio rozmawiałem ze swoim znajomym, który ma firmę i powiedział mi, że doskonałym sposobem na zdobycie nowych klientów i ogólnie zaprezentowanie swojej firmy jest zrobienie odpowiedniego filmu wizerunkowego. Ogólnie nigdy nie wpadłbym na pomysł, żeby skorzystać z takiej opcji. Tzn.. nagrać filmy wideo, które by promowały moją firmę, usługi itp. co myślicie o tym? Korzystaliście z podobnych rzeczy w przeszłości?
Awatar użytkownika
douglas

Filmy wizerunkowe?

Postautor: Poziomka » 09 wrz 2016, 7:04

Ja korzystałam z filmów instruktażowych Grupy Chimera ;) zgłosiłam się do nich, by stowrzyli filmy szkoleniowe dla moich pracowników. No i super się wywiązali z zdania ;) ponadto.. chyba niedługo skorzystam z ich oferty odnośnie właśnie filmów wizerunkowych ;) w końcu co mi szkodzi spróbować? Takie coś może tylko przyczynić się do lepszego rozwoju naszej działalności ;)
Awatar użytkownika
Poziomka

Filmy wizerunkowe?

Postautor: Forester » 09 wrz 2016, 9:07

Z ciekawości odnalazłem to o czym pisze koleżanka wyżej: grupachimera.pl/filmy-wizerunkowe-i-promocyjne.html .. w sumie faktycznie bardzo fajna opcja z tego jest.. nie wiedziałem, że są takie firmy, które specjalizują się w tworzeniu filmów promocyjnych i wizerunkowych. Nie zaszkodzi spróbować..
Awatar użytkownika
Forester

Filmy wizerunkowe?

Postautor: rudamysz » 09 wrz 2016, 10:04

O! może i ja wypróbuję.. mam pomysł na fajny film ;)
Awatar użytkownika
rudamysz

Wróć do Kto pyta nie błądzi