Artdesign.org.pl

Wasze miejsce w sieci

Polećcie dobre pierogi w Warszawie.

Postautor: paulinaczepuch » 07 cze 2017, 3:38

Witam! Chcialam was prosić o poradę. Za niedługo przyjadą do mnie znajomi, których gościłam na ŚdM i obiecałam im, że zabiorę ich na pierogi:D tak, pierogi. Mieli okazję spróbować ich, gdy mieszkali u moich rodziców, ja też tam byłam, bo to wakacje. No ale z domu do Warszawy mam 300km, i nijak pierogów im nie przywiozę takich jakich jak robi moja mama. Stąd prośba do Was, żebyście mi polecili coś smacznego, nie muszą być jak u mamy, byle były naprawdę dobre:)
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: rudamysz » 07 cze 2017, 4:49

O to powiem Ci, że ja też gościłam portugalczyków i powiem Ci że też największe wrażnie na nich zrobiły pierogi:D wiesz, człowke nie docenia tego co ma okazję zjeść na co dzień. Mama się namęczy, a my grymasimy „znowuuu pierooogiii” a tu ludzie przyjadą ze świata i opędzlowaliby pierogi z talerzem;)
Awatar użytkownika
rudamysz

Postautor: paulinaczepuch » 07 cze 2017, 6:03

Doładnie mam takie samo wrażenie;)
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Monocykl » 07 cze 2017, 6:15

Hej! Jeśli chodzi o dobre pierogi w Warszawie to jedynie tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/ naprawdę [polecam. Owszem w nazwie mają naleśniki, ale pierogi też robią genialne. Do wyboru ruskie, z serem, mięsem, kapustą, tak że na pewno coś wybierzecie:) Swoją drogą możesz też znajomym zaproponować właśnie naleśniki, myślę, że takiego wybory to jeszcze nie widzieli:D A w ogóle skąd oni przyjadą?
Awatar użytkownika
Monocykl

Postautor: paulinaczepuch » 07 cze 2017, 7:05

Dziękuję Ci bardzo! Wierzę, że są bardzo smaczne, myślę że tez sama sobie zamówię, bo widze, że mają opcję dostawy, to sama spróbuję najpierw, czy o taki smak chodzi:D A znajomi przyjadą z Meksyku:) Tak że zupełnie odmienna kultura i kuchnia, ale w polskiej zasmakowali bardzo:)
Awatar użytkownika
paulinaczepuch

Postautor: Monocykl » 07 cze 2017, 7:27

Bo polska kuchnia jest najlepsza:)
Awatar użytkownika
Monocykl

Wróć do Szeroko pojęte uslugi